TZX11A-TAP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TZX11A-TAP.
| Imagen |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | - | - | - | - | - |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 500 mW | 500 mW | 500 mW | 500 mW | 500 mW |
| Mounting Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Package / Case | 25 Ohms | 25 Ohms | 25 Ohms | 25 Ohms | 25 Ohms |
| Operating Temperature | 11 V | 11 V | 11 V | 11 V | 11 V |
| Supplier Device Package | 1 µA @ 8.2 V | 1 µA @ 8.2 V | 1 µA @ 8.2 V | 1 µA @ 8.2 V | 1 µA @ 8.2 V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA |