TLZ22-GS08.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TLZ22-GS08.
| Imagen |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | - | - | - | - | - |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 500 mW | 500 mW | 500 mW | 500 mW | 500 mW |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms |
| Operating Temperature | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V |
| Supplier Device Package | - | - | - | - | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA | 1.5 V @ 200 mA |