T930N32TOFVTXPSA1.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Structure | Single | Single | Single | Single | Single |
| NumberofSCRsDiodes | 1 SCR | 1 SCR | 1 SCR | 1 SCR | 1 SCR |
| Voltage-OffState | 3.6 kV | 3.6 kV | 3.6 kV | 3.6 kV | 3.6 kV |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 930 A | 930 A | 930 A | 930 A | 930 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 2200 A | 2200 A | 2200 A | 2200 A | 2200 A |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 2.2 V | 2.2 V | 2.2 V | 2.2 V | 2.2 V |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 250 mA | 250 mA | 250 mA | 250 mA | 250 mA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 19500A @ 50Hz | 19500A @ 50Hz | 19500A @ 50Hz | 19500A @ 50Hz | 19500A @ 50Hz |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA |