T7H8047504DN.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of T7H8047504DN.
| Imagen |
| Fabricante | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Structure | Single | Single | Single | Single | Single |
| NumberofSCRsDiodes | 1 SCR | 1 SCR | 1 SCR | 1 SCR | 1 SCR |
| Voltage-OffState | 400 V | 400 V | 400 V | 400 V | 400 V |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 750 A | 750 A | 750 A | 750 A | 750 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 1180 A | 1180 A | 1180 A | 1180 A | 1180 A |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 3 V | 3 V | 3 V | 3 V | 3 V |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 9600A, 10500A | 9600A, 10500A | 9600A, 10500A | 9600A, 10500A | 9600A, 10500A |