QJ4016RH6TP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of QJ4016RH6TP.
| Imagen |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-OffState | 400 V | 400 V | 400 V | 400 V | 400 V |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 167A, 200A | 167A, 200A | 167A, 200A | 167A, 200A | 167A, 200A |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 80 mA | 80 mA | 80 mA | 80 mA | 80 mA |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 70 mA | 70 mA | 70 mA | 70 mA | 70 mA |