NSS30101LT1G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NSS30101LT1G.
| Imagen |
| Fabricante | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TransistorType | NPN | NPN | NPN | NPN | NPN |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| VceSaturation(Max)@IbIc | 200mV @ 100mA, 1A | 200mV @ 100mA, 1A | 200mV @ 100mA, 1A | 200mV @ 100mA, 1A | 200mV @ 100mA, 1A |
| Current-CollectorCutoff(Max) | 100nA | 100nA | 100nA | 100nA | 100nA |
| DCCurrentGain(hFE)(Min)@IcVce | 300 @ 500mA, 5V | 300 @ 500mA, 5V | 300 @ 500mA, 5V | 300 @ 500mA, 5V | 300 @ 500mA, 5V |
| Power-Max | 310 mW | 310 mW | 310 mW | 310 mW | 310 mW |
| Frequency-Transition | 100MHz | 100MHz | 100MHz | 100MHz | 100MHz |