FS3L30R07W2H3FB11BPSA2.pdf
| Imagen |
| Packaging | Bulk,Tray | Bulk,Tray | Bulk,Tray | Bulk,Tray | Bulk,Tray |
| Series | EasyPACK™ | EasyPACK™ | EasyPACK™ | EasyPACK™ | EasyPACK™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 650 V | 650 V | 650 V | 650 V | 650 V |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |
| Power-Max | 20 mW | 20 mW | 20 mW | 20 mW | 20 mW |
| Vce(on)(Max)@VgeIc | 1.9V @ 15V, 30A | 1.9V @ 15V, 30A | 1.9V @ 15V, 30A | 1.9V @ 15V, 30A | 1.9V @ 15V, 30A |
| Current-CollectorCutoff(Max) | 1 mA | 1 mA | 1 mA | 1 mA | 1 mA |
| InputCapacitance(Cies)@Vce | 1.65 nF @ 25 V | 1.65 nF @ 25 V | 1.65 nF @ 25 V | 1.65 nF @ 25 V | 1.65 nF @ 25 V |