FF450R12ME7B11BPSA1.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | EconoDUAL™ 3 | EconoDUAL™ 3 | EconoDUAL™ 3 | EconoDUAL™ 3 | EconoDUAL™ 3 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | 2 Independent | 2 Independent | 2 Independent | 2 Independent | 2 Independent |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 1200 V | 1200 V | 1200 V | 1200 V | 1200 V |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 450 A | 450 A | 450 A | 450 A | 450 A |
| Power-Max | 20 mW | 20 mW | 20 mW | 20 mW | 20 mW |
| Vce(on)(Max)@VgeIc | 1.75V @ 15V, 450A | 1.75V @ 15V, 450A | 1.75V @ 15V, 450A | 1.75V @ 15V, 450A | 1.75V @ 15V, 450A |
| Current-CollectorCutoff(Max) | 40 µA | 40 µA | 40 µA | 40 µA | 40 µA |
| InputCapacitance(Cies)@Vce | 69 nF @ 25 V | 69 nF @ 25 V | 69 nF @ 25 V | 69 nF @ 25 V | 69 nF @ 25 V |