DF11MR12W1M1B11BPSA1.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | CoolSiC™+ | CoolSiC™+ | CoolSiC™+ | CoolSiC™+ | CoolSiC™+ |
| ProductStatus | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy |
| DraintoSourceVoltage(Vdss) | 1200V (1.2kV) | 1200V (1.2kV) | 1200V (1.2kV) | 1200V (1.2kV) | 1200V (1.2kV) |
| Current-ContinuousDrain(Id)@25°C | 50A (Tj) | 50A (Tj) | 50A (Tj) | 50A (Tj) | 50A (Tj) |
| RdsOn(Max)@IdVgs | 22.5mOhm @ 50A, 15V | 22.5mOhm @ 50A, 15V | 22.5mOhm @ 50A, 15V | 22.5mOhm @ 50A, 15V | 22.5mOhm @ 50A, 15V |
| Vgs(th)(Max)@Id | 5.55V @ 20mA | 5.55V @ 20mA | 5.55V @ 20mA | 5.55V @ 20mA | 5.55V @ 20mA |
| GateCharge(Qg)(Max)@Vgs | 124nC @ 15V | 124nC @ 15V | 124nC @ 15V | 124nC @ 15V | 124nC @ 15V |
| InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds | 3680pF @ 800V | 3680pF @ 800V | 3680pF @ 800V | 3680pF @ 800V | 3680pF @ 800V |
| Power-Max | 20mW | 20mW | 20mW | 20mW | 20mW |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
MOSFET 2N-CH 60V 0.115A SOT-363
SOT-23-6
MOSFET N/P-CH 20V SOT26
8-PowerTDFN
MOSFET 2N-CH 30V 17A/32A TISON8
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
MOSFET 2P-CH 20V 9A 8-SOIC