CP647-PMD19K100-CT.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| VceSaturation(Max)@IbIc | 2.8V @ 60mA, 15A | 2.8V @ 60mA, 15A | 2.8V @ 60mA, 15A | 2.8V @ 60mA, 15A | 2.8V @ 60mA, 15A |
| Current-CollectorCutoff(Max) | - | - | - | - | - |
| DCCurrentGain(hFE)(Min)@IcVce | 800 @ 15A, 3V | 800 @ 15A, 3V | 800 @ 15A, 3V | 800 @ 15A, 3V | 800 @ 15A, 3V |
| Power-Max | - | - | - | - | - |
| Frequency-Transition | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz |