BLS8G2731LS-400PU.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| Frequency | 3.1GHz | 3.1GHz | 3.1GHz | 3.1GHz | 3.1GHz |
| Gain | 13dB | 13dB | 13dB | 13dB | 13dB |
| Voltage-Test | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| NoiseFigure | - | - | - | - | - |
| Current-Test | 200 mA | 200 mA | 200 mA | 200 mA | 200 mA |
| Power-Output | 400W | 400W | 400W | 400W | 400W |
| Voltage-Rated | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |