UPF25B120RV.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UPF25B120RV.
| Imagen |
| Número de parte | UPF50B10RV | UPF25B120RV | UPF50B100KV | UPF50B500RV | UPF50B100RV |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | UPF, Holsworthy | UPF, Holsworthy | UPF, Holsworthy | UPF, Holsworthy | UPF, Holsworthy |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| Features | - | - | - | - | - |
| TemperatureCoefficient | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.106 Dia x 0.276 L (2.70mm x 7.00mm) | 0.106 Dia x 0.276 L (2.70mm x 7.00mm) | 0.106 Dia x 0.276 L (2.70mm x 7.00mm) | 0.106 Dia x 0.276 L (2.70mm x 7.00mm) | 0.106 Dia x 0.276 L (2.70mm x 7.00mm) |