Toshiba Semiconductor and Storage TCR3DG13,LF
Número de parte
TCR3DG13,LF
Fabricante
Toshiba Semiconductor and Storage
Categoría:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Paquete
4-XFBGA, CSPBGA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.TCR3DG13,LF.pdf
Descripción
IC REG LINEAR 1.3V 300MA 4WCSPE
Product details
1. How to order TCR3DG13,LF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the TCR3DG13,LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TCR3DG13,LF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TCR3DG13,LF.
Imagen TCR3DG10,LF TCR3DG12,LF TCR3DG32,LF TCR3DG33,LF TCR3DG13,LF
Número de parte TCR3DG10,LF TCR3DG12,LF TCR3DG32,LF TCR3DG33,LF TCR3DG13,LF
Package/Case 4-XFBGA, CSPBGA 4-XFBGA, CSPBGA 4-XFBGA, CSPBGA 4-XFBGA, CSPBGA 4-XFBGA, CSPBGA
Series TCR3DG TCR3DG TCR3DG TCR3DG TCR3DG
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofRegulators 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Max) 5.5V 5.5V 5.5V 5.5V 5.5V
Voltage-Output(Min/Fixed) 1.3V 1.3V 1.3V 1.3V 1.3V
Voltage-Output(Max) - - - - -
VoltageDropout(Max) 0.55V @ 300mA 0.55V @ 300mA 0.55V @ 300mA 0.55V @ 300mA 0.55V @ 300mA
Current-Output 300mA 300mA 300mA 300mA 300mA
Current-Quiescent(Iq) - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
PSRR 70dB (1kHz) 70dB (1kHz) 70dB (1kHz) 70dB (1kHz) 70dB (1kHz)
ControlFeatures Enable Enable Enable Enable Enable
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C