TB005-762-05BE.pdf
| Imagen |
| Fabricante | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | TB005-762 | TB005-762 | TB005-762 | TB005-762 | TB005-762 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Blue | Blue | Blue | Blue | Blue |
| Pitch | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) |
| Current | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |