Nearson Inc. SG104N-915
Número de parte
SG104N-915
Fabricante
Nearson Inc.
Categoría:
HF-Antennen
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SG104N-915.pdf
Descripción
RF ANT 915MHZ WHIP STR N FEM
Product details
1. How to order SG104N-915 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SG104N-915 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG104N-915?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SG104N-915.
7.How to contact us to get technical supports, such as SG104N-915 pin diagram, SG104N-915 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagen SG104N-915 SG104N-2450
Número de parte SG104N-915 SG104N-2450
Fabricante Nearson Inc. Nearson Inc.
Packaging Bulk Bulk
Series SG104 SG104
ProductStatus Active Active
RFFamily/Standard - -
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 915MHz 915MHz
FrequencyRange 902MHz ~ 928MHz 902MHz ~ 928MHz