Eaton - Electronics Division SDCH1V8040-150M-R
Número de parte
SDCH1V8040-150M-R
Fabricante
Eaton - Electronics Division
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SDCH1V8040-150M-R.pdf
Descripción
IND 15 UH 3.20A SMT
Product details
1. How to order SDCH1V8040-150M-R on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SDCH1V8040-150M-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SDCH1V8040-150M-R?
Imagen SDCH1V8040-1R0N-R SDCH1V8040-680M-R SDCH1V8040-331M-R SDCH1V8040-150M-R SDCH1V8040-2R2M-R
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SDCH1V80 SDCH1V80 SDCH1V80 SDCH1V80 SDCH1V80
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.8 A 2.8 A 2.8 A 2.8 A 2.8 A
Current-Saturation(Isat) 3.2A 3.2A 3.2A 3.2A 3.2A
Shielding Semi-Shielded Semi-Shielded Semi-Shielded Semi-Shielded Semi-Shielded
DCResistance(DCR) 58mOhm Max 58mOhm Max 58mOhm Max 58mOhm Max 58mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz