Signal Transformer SC4020FH-150
Número de parte
SC4020FH-150
Fabricante
Signal Transformer
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SC4020FH-150.pdf
Descripción
FIXED IND 15UH 4.1A 45 MOHM SMD
Product details
1. How to order SC4020FH-150 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SC4020FH-150 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC4020FH-150?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC4020FH-150.
Imagen SC4020FH-100 SC4020FH-101 SC4020FH-150 SC4020FH-1R0 SC4020FH-1R5
Número de parte SC4020FH-100 SC4020FH-101 SC4020FH-150 SC4020FH-1R0 SC4020FH-1R5
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC4020FH SC4020FH SC4020FH SC4020FH SC4020FH
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 4.1 A 4.1 A 4.1 A 4.1 A 4.1 A
Current-Saturation(Isat) 4.3A 4.3A 4.3A 4.3A 4.3A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 45mOhm Max 45mOhm Max 45mOhm Max 45mOhm Max 45mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz