RXM-315-LC-S.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RXM-315-LC-S.
| Imagen |
| Número de parte | RXM-315-LC-S | RXM-418-LC-S | RXM-433-LC-S |
| Fabricante | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. |
| Packaging | Tube | Tube | Tube |
| Series | LC | LC | LC |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Frequency | 315MHz | 315MHz | 315MHz |
| Sensitivity | -95dBm | -95dBm | -95dBm |
| DataRate(Max) | 5kbps | 5kbps | 5kbps |
| ModulationorProtocol | ASK, OOK | ASK, OOK | ASK, OOK |
| Current-Receiving | 6mA | 6mA | 6mA |
| DataInterface | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount |
| MemorySize | - | - | - |
| AntennaConnector | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount |
| Features | - | - | - |
| Voltage-Supply | 2.7V ~ 4.2V | 2.7V ~ 4.2V | 2.7V ~ 4.2V |
| OperatingTemperature | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C |