RSP-500-3.3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSP-500-3.3.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSP-500 (500W) | RSP-500 (500W) | RSP-500 (500W) | RSP-500 (500W) | RSP-500 (500W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 90 A | 90 A | 90 A | 90 A | 90 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 297W | 297W | 297W | 297W | 297W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 81% | 81% | 81% | 81% | 81% |