MEAN WELL USA Inc. RSP-500-15
Número de parte
RSP-500-15
Fabricante
MEAN WELL USA Inc.
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.RSP-500-15.pdf
Descripción
AC/DC CONVERTER 15V 501W
Product details
1. How to order RSP-500-15 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the RSP-500-15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RSP-500-15?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSP-500-15.
7.How to contact us to get technical supports, such as RSP-500-15 pin diagram, RSP-500-15 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagen RSP-500-15 RSP-500-24 RSP-500-48 RSP-500-4 RSP-500-5
Número de parte RSP-500-15 RSP-500-24 RSP-500-48 RSP-500-4 RSP-500-5
Packaging Box Box Box Box Box
Series RSP-500 (500W) RSP-500 (500W) RSP-500 (500W) RSP-500 (500W) RSP-500 (500W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 33.4 A 33.4 A 33.4 A 33.4 A 33.4 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 501W 501W 501W 501W 501W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 88% 88% 88% 88% 88%