RSP-150-24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSP-150-24.
| Imagen |
| Número de parte | RSP-150-12 | RSP-150-24 | RSP-150-15 | RSP-150-3.3 | RSP-150-27 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSP-150 (150W) | RSP-150 (150W) | RSP-150 (150W) | RSP-150 (150W) | RSP-150 (150W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 6.3 A | 6.3 A | 6.3 A | 6.3 A | 6.3 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 151W | 151W | 151W | 151W | 151W |
| Voltage-Isolation | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |