RSD-60H-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSD-60H-12.
| Imagen |
| Número de parte | RSD-60L-12 | RSD-60H-12 | RSD-60H-24 | RSD-60G-24 | RSD-60L-5 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSD-60 (60W) | RSD-60 (60W) | RSD-60 (60W) | RSD-60 (60W) | RSD-60 (60W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| Voltage-Input(Min) | 40V | 40V | 40V | 40V | 40V |
| Voltage-Input(Max) | 160V | 160V | 160V | 160V | 160V |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 5A | 5A | 5A | 5A | 5A |
| Power(Watts) | 60W | 60W | 60W | 60W | 60W |
| Voltage-Isolation | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Efficiency | 92.5% | 92.5% | 92.5% | 92.5% | 92.5% |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.04 L x 2.36 W x 0.98 H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 5.04 L x 2.36 W x 0.98 H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 5.04 L x 2.36 W x 0.98 H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 5.04 L x 2.36 W x 0.98 H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 5.04 L x 2.36 W x 0.98 H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm) |