RSD-30L-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSD-30L-12.
| Imagen |
| Número de parte | RSD-30G-12 | RSD-30L-12 | RSD-30H-5 | RSD-30G-3.3 | RSD-30G-24 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSD-30 (30W) | RSD-30 (30W) | RSD-30 (30W) | RSD-30 (30W) | RSD-30 (30W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 72V | 72V | 72V | 72V | 72V |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 2.5A | 2.5A | 2.5A | 2.5A | 2.5A |
| Power(Watts) | 30W | 30W | 30W | 30W | 30W |
| Voltage-Isolation | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Efficiency | 90% | 90% | 90% | 90% | 90% |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.45 L x 2.36 W x 0.98 H (113.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 4.45 L x 2.36 W x 0.98 H (113.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 4.45 L x 2.36 W x 0.98 H (113.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 4.45 L x 2.36 W x 0.98 H (113.0mm x 60.0mm x 25.0mm) | 4.45 L x 2.36 W x 0.98 H (113.0mm x 60.0mm x 25.0mm) |