RPTC2012-60.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RPTC2012-60.
| Imagen |
| Número de parte | RPTC2002-10 | RPTC2010-30 | RPTC2003-60 | RPTC2011-100 | RPTC2012-60 |
| Fabricante | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RPTC | RPTC | RPTC | RPTC | RPTC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Three Stage | Three Stage | Three Stage | Three Stage | Three Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 60 A | 60 A | 60 A | 60 A | 60 A |