RPS-300-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RPS-300-12.
| Imagen |
| Número de parte | RPS-300-12-C | RPS-300-12 | RPS-300-48 | RPS-300-24 | RPS-300-24-C |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RPS-300 (300W) | RPS-300 (300W) | RPS-300 (300W) | RPS-300 (300W) | RPS-300 (300W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 16.67 A | 16.67 A | 16.67 A | 16.67 A | 16.67 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 200W (300W Forced Air) | 200W (300W Forced Air) | 200W (300W Forced Air) | 200W (300W Forced Air) | 200W (300W Forced Air) |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Voltage-Isolation | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Efficiency | 90% | 90% | 90% | 90% | 90% |