RP357-150-2000-W.pdf
| Series | RP357 | RP357 | RP357 | RP357 | RP357 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Three Stage | Three Stage | Three Stage | Three Stage | Three Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A |