RF23C-24SP-92SP-0152.pdf
| Imagen |
| Número de parte | RF23C-24SP-92SP-0152 | RF23C-24SP-92SP-0305 |
| Fabricante | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Packaging | Bag | Bag |
| Series | RF23C | RF23C |
| ProductStatus | Active | Active |
| Style | 2.4mm to 2.92mm | 2.4mm to 2.92mm |
| 1stConnector | 2.4mm Plug | 2.4mm Plug |
| 1stContactGender | Male | Male |
| 1stConnectorMountingType | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) |
| 1stConnectorMountingFeature | - | - |
| 2ndConnector | 2.92mm Plug | 2.92mm Plug |
| 2ndContactGender | Male | Male |
| 2ndConnectorMountingType | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - |
| Length | 5.984 (152.00mm) | 5.984 (152.00mm) |
| CableType | 1.00mm OD Coaxial Cable | 1.00mm OD Coaxial Cable |
| CableImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms |
| ConnectorImpedance | - | - |
| OverallImpedance | - | - |
| Frequency-Max | 50 GHz | 50 GHz |
| Color | Violet | Violet |
| Features | Shielded | Shielded |
| OperatingTemperature | -65°C ~ 125°C | -65°C ~ 125°C |