RER120-26/18/2TDP.pdf
| Imagen |
| Número de parte | RER120-26/14/2TDP | RER120-26/18/2TDP |
| Fabricante | ebm-papst Inc. | ebm-papst Inc. |
| Packaging | Box | Box |
| ProductStatus | Active | Active |
| Voltage-Rated | 48VDC | 48VDC |
| Size/Dimension | Round - 120mm Dia | Round - 120mm Dia |
| Width | 54.00mm | 54.00mm |
| AirFlow | 229.5 CFM (6.43m³/min) | 229.5 CFM (6.43m³/min) |
| StaticPressure | - | - |
| BearingType | Ball | Ball |
| FanType | Motorized Impellers | Motorized Impellers |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Noise | - | - |
| Power(Watts) | 92 W | 92 W |