RACM65-48S/OF.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RACM65-48S/OF.
| Imagen |
| Número de parte | RACM65-12S | RACM65-24S/OF | RACM65-48S | RACM65-24S | RACM65-48S/OF |
| Fabricante | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | MEDLINE RACM65 (65W) | MEDLINE RACM65 (65W) | MEDLINE RACM65 (65W) | MEDLINE RACM65 (65W) | MEDLINE RACM65 (65W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 1.36 A | 1.36 A | 1.36 A | 1.36 A | 1.36 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 65W | 65W | 65W | 65W | 65W |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Voltage-Isolation | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Efficiency | 93% | 93% | 93% | 93% | 93% |