RAC20-05SB-ST.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RAC20-05SB-ST.
| Imagen |
| Número de parte | RAC20-12SB-ST | RAC20-24SB-ST | RAC20-05SB-ST | RAC20-15SB-ST | RAC20-3.3SB-ST |
| Fabricante | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | POWERLINE RAC20-B (20W) | POWERLINE RAC20-B (20W) | POWERLINE RAC20-B (20W) | POWERLINE RAC20-B (20W) | POWERLINE RAC20-B (20W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 3.6 A | 3.6 A | 3.6 A | 3.6 A | 3.6 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 20W | 20W | 20W | 20W | 20W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 78% | 78% | 78% | 78% | 78% |