PSM11R-090.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PSM11R-090.
| Imagen |
| Número de parte | PSM11R-050 | PSM11R-090 | PSM11R-120 |
| Fabricante | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA |
| Packaging | Box | Box | Box |
| Series | PSM11R (10W) | PSM11R (10W) | PSM11R (10W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | International | International | International |
| Form | Wall Mount (Class II) | Wall Mount (Class II) | Wall Mount (Class II) |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 9V | 9V | 9V |
| Current-Output(Max) | 1.1A | 1.1A | 1.1A |
| Power(Watts) | 9.9 W | 9.9 W | 9.9 W |
| NoLoadPowerConsumption | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) |
| Polarization | Positive Center | Positive Center | Positive Center |
| Applications | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) |
| Efficiency | Level V | Level V | Level V |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) |
| InputConnector | Multi-Blade | Multi-Blade | Multi-Blade |
| Features | - | - | - |
| Size/Dimension | 2.82 L x 1.77 W x 1.22 H (71.7mm x 45.0mm x 31.0mm) | 2.82 L x 1.77 W x 1.22 H (71.7mm x 45.0mm x 31.0mm) | 2.82 L x 1.77 W x 1.22 H (71.7mm x 45.0mm x 31.0mm) |