TT Electronics/Power Partners Inc. PSAW65I-14-B1
Número de parte
PSAW65I-14-B1
Fabricante
TT Electronics/Power Partners Inc.
Categoría:
AC-DC-Tisch- und Wandadapter
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.PSAW65I-14-B1.pdf
Descripción
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 65W
Product details
1. How to order PSAW65I-14-B1 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the PSAW65I-14-B1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PSAW65I-14-B1?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PSAW65I-14-B1.
Imagen PSAW65I-14-B1 PSAW65I-13-B1 PSAW65I-18-B1 PSAW65I-12-B1
Número de parte PSAW65I-14-B1 PSAW65I-13-B1 PSAW65I-18-B1 PSAW65I-12-B1
Packaging Box Box Box Box
Series PSAW65I (65W) PSAW65I (65W) PSAW65I (65W) PSAW65I (65W)
ProductStatus Active Active Active Active
RegionUtilized International International International International
Form Wall Mount (Class II) Wall Mount (Class II) Wall Mount (Class II) Wall Mount (Class II)
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output 24V 24V 24V 24V
Current-Output(Max) 2.7A 2.7A 2.7A 2.7A
Power(Watts) 65 W 65 W 65 W 65 W
NoLoadPowerConsumption 210mW 210mW 210mW 210mW
Polarization Positive Center Positive Center Positive Center Positive Center
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Efficiency Level VI Level VI Level VI Level VI
OperatingTemperature 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C
OutputConnector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
CordLength 47 (1.20m) 47 (1.20m) 47 (1.20m) 47 (1.20m)
Features - - - -
Size/Dimension 4.62 L x 1.98 W x 1.40 H (117.3mm x 50.3mm x 35.6mm) 4.62 L x 1.98 W x 1.40 H (117.3mm x 50.3mm x 35.6mm) 4.62 L x 1.98 W x 1.40 H (117.3mm x 50.3mm x 35.6mm) 4.62 L x 1.98 W x 1.40 H (117.3mm x 50.3mm x 35.6mm)