PSAA15W-050.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PSAA15W-050.
| Imagen |
| Número de parte | PSAA15W-050 | PSAA15W-120 | PSAA15W-240 | PSAA15W-480 | PSAA15W-180 |
| Fabricante | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | PSAA15W (15W) | PSAA15W (15W) | PSAA15W (15W) | PSAA15W (15W) | PSAA15W (15W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Current-Output(Max) | 3A | 3A | 3A | 3A | 3A |
| Power(Watts) | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W |
| NoLoadPowerConsumption | 500mW (Max) | 500mW (Max) | 500mW (Max) | 500mW (Max) | 500mW (Max) |
| Efficiency | Level IV | Level IV | Level IV | Level IV | Level IV |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.20 L x 1.97 W x 1.17 H (81.2mm x 50.0mm x 29.8mm) | 3.20 L x 1.97 W x 1.17 H (81.2mm x 50.0mm x 29.8mm) | 3.20 L x 1.97 W x 1.17 H (81.2mm x 50.0mm x 29.8mm) | 3.20 L x 1.97 W x 1.17 H (81.2mm x 50.0mm x 29.8mm) | 3.20 L x 1.97 W x 1.17 H (81.2mm x 50.0mm x 29.8mm) |