PM5-A7G28V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM5-A7G28V.
| Imagen |
| Número de parte | PM5-B5G3.4V | PM5-B5G28V | PM5-A7G28V | PM5-PRDW12.0 | PM5RD |
| Fabricante | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | PM5 | PM5 | PM5 | PM5 | PM5 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Green | Green | Green | Green | Green |
| LensColor | Green | Green | Green | Green | Green |
| LensTransparency | Fresnel | Fresnel | Fresnel | Fresnel | Fresnel |
| Ratings | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC |
| Voltage | 12V ~ 28V | 12V ~ 28V | 12V ~ 28V | 12V ~ 28V | 12V ~ 28V |
| Current | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) |
| LensSize | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia |
| MillicandelaRating | 800mcd | 800mcd | 800mcd | 800mcd | 800mcd |
| Wavelength-Peak | 515nm | 515nm | 515nm | 515nm | 515nm |
| ViewingAngle | 120° | 120° | 120° | 120° | 120° |
| TerminationStyle | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) |