OKI-78SR-12/1.0-W36HE-C.pdf
| Imagen |
| Package/Case | 3-SIP Module | 3-SIP Module | 3-SIP Module | 3-SIP Module | 3-SIP Module |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 1A | 1A | 1A | 1A | 1A |
| Power(Watts) | 12 W | 12 W | 12 W | 12 W | 12 W |
| Voltage-Isolation | - | - | - | - | - |
| Features | SCP | SCP | SCP | SCP | SCP |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 95.3% | 95.3% | 95.3% | 95.3% | 95.3% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.71 L x 0.47 W x 0.37 H (18.0mm x 11.9mm x 9.5mm) | 0.71 L x 0.47 W x 0.37 H (18.0mm x 11.9mm x 9.5mm) | 0.71 L x 0.47 W x 0.37 H (18.0mm x 11.9mm x 9.5mm) | 0.71 L x 0.47 W x 0.37 H (18.0mm x 11.9mm x 9.5mm) | 0.71 L x 0.47 W x 0.37 H (18.0mm x 11.9mm x 9.5mm) |