Murata Power Solutions Inc. MVAB120-12
Número de parte
MVAB120-12
Fabricante
Murata Power Solutions Inc.
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
MVAB120-12.pdf
Descripción
AC/DC CONVERTER 12V 75W
Product details
1. How to order MVAB120-12 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MVAB120-12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MVAB120-12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MVAB120-12.
7.How to contact us to get technical supports, such as MVAB120-12 pin diagram, MVAB120-12 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagen MVAB120-28 MVAB120-12 MVAB120-24 MVAB120-48 MVAB120-12-01
Número de parte MVAB120-28 MVAB120-12 MVAB120-24 MVAB120-48 MVAB120-12-01
Packaging Box Box Box Box Box
Series MVAB120 (120W) MVAB120 (120W) MVAB120 (120W) MVAB120 (120W) MVAB120 (120W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 75W (120W Forced Air) 75W (120W Forced Air) 75W (120W Forced Air) 75W (120W Forced Air) 75W (120W Forced Air)
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 88% 88% 88% 88% 88%
OperatingTemperature -10°C ~ 50°C -10°C ~ 50°C -10°C ~ 50°C -10°C ~ 50°C -10°C ~ 50°C