Inventus Power MSMP15015F
Número de parte
MSMP15015F
Fabricante
Inventus Power
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MSMP15015F.pdf
Descripción
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Product details
1. How to order MSMP15015F on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MSMP15015F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMP15015F?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMP15015F.
7.How to contact us to get technical supports, such as MSMP15015F pin diagram, MSMP15015F datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagen MSMP15012F MSMP15015F MSMP15024F MSMP15028F MSMP15048F
Número de parte MSMP15012F MSMP15015F MSMP15024F MSMP15028F MSMP15048F
Fabricante Inventus Power Inventus Power Inventus Power Inventus Power Inventus Power
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MSMP150 (150W) MSMP150 (150W) MSMP150 (150W) MSMP150 (150W) MSMP150 (150W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 100 ~ 240 VAC 100 ~ 240 VAC 100 ~ 240 VAC 100 ~ 240 VAC 100 ~ 240 VAC
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 150W 150W 150W 150W 150W
Applications Medical Medical Medical Medical Medical
Voltage-Isolation - - - - -
Efficiency 83% 83% 83% 83% 83%