Bel Power Solutions MPU150-4530
Número de parte
MPU150-4530
Fabricante
Bel Power Solutions
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MPU150-4530.pdf
Descripción
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 150W
Product details
1. How to order MPU150-4530 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MPU150-4530 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPU150-4530?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPU150-4530.
Imagen MPU150-3300 MPU150-4000 MPU150-4530 MPU150-4530G MPU150-4350G
Número de parte MPU150-3300 MPU150-4000 MPU150-4530 MPU150-4530G MPU150-4350G
Packaging - - - - -
Series MPU150 (150W) MPU150 (150W) MPU150 (150W) MPU150 (150W) MPU150 (150W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 4 4 4 4 4
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output3 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output4 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A
Current-Output2 15 A 15 A 15 A 15 A 15 A
Current-Output3 3 A 3 A 3 A 3 A 3 A
Current-Output4 3 A 3 A 3 A 3 A 3 A
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 150W 150W 150W 150W 150W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 75% 75% 75% 75% 75%