Bel Power Solutions MPB125-4350G
Número de parte
MPB125-4350G
Fabricante
Bel Power Solutions
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MPB125-4350G.pdf
Descripción
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W
Product details
1. How to order MPB125-4350G on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MPB125-4350G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPB125-4350G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPB125-4350G.
Imagen MPB125-2012G MPB125-2048G MPB125-4350G MPB125-4350RG MPB125-3000G
Número de parte MPB125-2012G MPB125-2048G MPB125-4350G MPB125-4350RG MPB125-3000G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MPB125 (125W) MPB125 (125W) MPB125 (125W) MPB125 (125W) MPB125 (125W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 4 4 4 4 4
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output2 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output3 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output4 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Current-Output2 15 A 15 A 15 A 15 A 15 A
Current-Output3 5 A 5 A 5 A 5 A 5 A
Current-Output4 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 125W 125W 125W 125W 125W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 83% 83% 83% 83% 83%