Bel Power Solutions (MAP80-4001)
Número de parte
(MAP80-4001)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.(MAP80-4001).pdf
Descripción
AC/DC CNVRTR 5V 24V -12V 12V 80W
Product details
1. How to order (MAP80-4001) on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the (MAP80-4001) price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of (MAP80-4001)?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of (MAP80-4001).
Imagen MAP80-4001G (MAP80-4001) MAP80-4002G MAP80-1012G MAP80-1024G
Número de parte MAP80-4001G (MAP80-4001) MAP80-4002G MAP80-1012G MAP80-1024G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MAP80 (80W) MAP80 (80W) MAP80 (80W) MAP80 (80W) MAP80 (80W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 4 4 4 4 4
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output3 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output4 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 14 A 14 A 14 A 14 A 14 A
Current-Output2 2 A 2 A 2 A 2 A 2 A
Current-Output3 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Output4 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 80W 80W 80W 80W 80W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 80% 80% 80% 80% 80%