Bel Power Solutions MAP30-1005
Número de parte
MAP30-1005
Fabricante
Bel Power Solutions
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MAP30-1005.pdf
Descripción
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Product details
1. How to order MAP30-1005 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MAP30-1005 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAP30-1005?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAP30-1005.
7.How to contact us to get technical supports, such as MAP30-1005 pin diagram, MAP30-1005 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagen MAP30-1005G MAP30-1005
Número de parte MAP30-1005G MAP30-1005
Fabricante Bel Power Solutions Bel Power Solutions
Packaging - -
Series MAP30 (30W) MAP30 (30W)
ProductStatus Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1
Voltage-Input 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V
Voltage-Output2 - -
Voltage-Output3 - -
Voltage-Output4 - -
Voltage-Output5 - -
Voltage-Output6 - -
Current-Output1 6 A 6 A
Current-Output2 - -
Current-Output3 - -
Current-Output4 - -
Current-Output5 - -
Current-Output6 - -
Power(Watts) 30W 30W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 70% 70%
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (With Derating) 0°C ~ 70°C (With Derating)