Bel Power Solutions MAP130-1024G
Número de parte
MAP130-1024G
Fabricante
Bel Power Solutions
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MAP130-1024G.pdf
Descripción
AC/DC CONVERTER 24V 130W
Product details
1. How to order MAP130-1024G on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MAP130-1024G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAP130-1024G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAP130-1024G.
Imagen MAP130-4002G MAP130-4001G MAP130-4003G MAP130-1012G MAP130-1024G
Número de parte MAP130-4002G MAP130-4001G MAP130-4003G MAP130-1012G MAP130-1024G
Packaging Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk
Series MAP130 (130W) MAP130 (130W) MAP130 (130W) MAP130 (130W) MAP130 (130W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 6.2 A 6.2 A 6.2 A 6.2 A 6.2 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 130W 130W 130W 130W 130W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 80% 80% 80% 80% 80%