I6A4W010A033V-001-R.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | i6A4W (250W) | i6A4W (250W) | i6A4W (250W) | i6A4W (250W) | i6A4W (250W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 9V | 9V | 9V | 9V | 9V |
| Voltage-Input(Max) | 53V | 53V | 53V | 53V | 53V |
| Voltage-Output1 | 3.3 ~ 40V | 3.3 ~ 40V | 3.3 ~ 40V | 3.3 ~ 40V | 3.3 ~ 40V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 10A | 10A | 10A | 10A | 10A |
| Power(Watts) | 250 W | 250 W | 250 W | 250 W | 250 W |
| Voltage-Isolation | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 97% | 97% | 97% | 97% | 97% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.30 L x 0.90 W x 0.48 H (33.0mm x 22.9mm x 12.1mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.48 H (33.0mm x 22.9mm x 12.1mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.48 H (33.0mm x 22.9mm x 12.1mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.48 H (33.0mm x 22.9mm x 12.1mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.48 H (33.0mm x 22.9mm x 12.1mm) |