ECS-.327-12.5-13FLX-TR.pdf
| Imagen |
| Fabricante | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. |
| Series | ECS-2x6-FLX | ECS-2x6-FLX | ECS-2x6-FLX | ECS-2x6-FLX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 32.768 kHz | 32.768 kHz | 32.768 kHz | 32.768 kHz |
| FrequencyStability | - | - | - | - |
| FrequencyTolerance | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm |
| LoadCapacitance | 12.5pF | 12.5pF | 12.5pF | 12.5pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 50 kOhms | 50 kOhms | 50 kOhms | 50 kOhms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.079 Dia x 0.240 L (2.00mm x 6.10mm) | 0.079 Dia x 0.240 L (2.00mm x 6.10mm) | 0.079 Dia x 0.240 L (2.00mm x 6.10mm) | 0.079 Dia x 0.240 L (2.00mm x 6.10mm) |