DWRS220A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DWRS220A.
| Imagen |
| Número de parte | PWRS220A | DWRS220A | PWRS440A | DWRS380A | DWRS440A |
| Fabricante | Crouzet | Crouzet | Crouzet | Crouzet | Crouzet |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | WRS | WRS | WRS | WRS | WRS |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| TripStatus | Energized High | Energized High | Energized High | Energized High | Energized High |
| TripRange | - | - | - | - | - |
| DelayTime | No Delay | No Delay | No Delay | No Delay | No Delay |
| Voltage-Supply | 220VAC | 220VAC | 220VAC | 220VAC | 220VAC |
| OutputType | Relay | Relay | Relay | Relay | Relay |
| ContactRating@Voltage | 10A @ 250VAC | 10A @ 250VAC | 10A @ 250VAC | 10A @ 250VAC | 10A @ 250VAC |