Stackpole Electronics Inc CSRT2512FT50L0-UP
Número de parte
CSRT2512FT50L0-UP
Fabricante
Stackpole Electronics Inc
Categoría:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Paquete
2512 (6432 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CSRT2512FT50L0-UP.pdf
Descripción
RES, CS, 2512, 0.05 OHM, 1%, 3.5
Product details
1. How to order CSRT2512FT50L0-UP on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CSRT2512FT50L0-UP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CSRT2512FT50L0-UP?
Imagen CSRT2512FTR150-UP CSRT2512FT4R70-UP CSRT2512FT50L0-UP CSRT2512FTR500-UP CSRT2512FTR200-UP
Series CSRT CSRT CSRT CSRT CSRT
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 50 mOhms 50 mOhms 50 mOhms 50 mOhms 50 mOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 3.5W 3.5W 3.5W 3.5W 3.5W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 170°C -55°C ~ 170°C -55°C ~ 170°C -55°C ~ 170°C -55°C ~ 170°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.248 L x 0.126 W (6.30mm x 3.20mm) 0.248 L x 0.126 W (6.30mm x 3.20mm) 0.248 L x 0.126 W (6.30mm x 3.20mm) 0.248 L x 0.126 W (6.30mm x 3.20mm) 0.248 L x 0.126 W (6.30mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) 0.033 (0.85mm) 0.033 (0.85mm) 0.033 (0.85mm) 0.033 (0.85mm) 0.033 (0.85mm)