CFM-3828BF-1120-468-20.pdf
| Imagen |
| Fabricante | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H |
| Width | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm |
| StaticPressure | 0.840 in H2O (209.2 Pa) | 0.840 in H2O (209.2 Pa) | 0.840 in H2O (209.2 Pa) | 0.840 in H2O (209.2 Pa) | 0.840 in H2O (209.2 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 46.8dB(A) | 46.8dB(A) | 46.8dB(A) | 46.8dB(A) | 46.8dB(A) |
| Power(Watts) | 3.24 W | 3.24 W | 3.24 W | 3.24 W | 3.24 W |