Stackpole Electronics Inc CFF12JA100R
Número de parte
CFF12JA100R
Fabricante
Stackpole Electronics Inc
Categoría:
Bedrahtungswiderstände
Paquete
Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CFF12JA100R.pdf
Descripción
RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL
Product details
1. How to order CFF12JA100R on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CFF12JA100R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CFF12JA100R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CFF12JA100R.
Imagen CFF12JA100R CFF14JT1R00 CFF14JT1R10 CFF14JT5R10 CFF14JT10R0
Número de parte CFF12JA100R CFF14JT1R00 CFF14JT1R10 CFF14JT5R10 CFF14JT10R0
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Series CFF CFF CFF CFF CFF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Composition Carbon Film Carbon Film Carbon Film Carbon Film Carbon Film
TemperatureCoefficient 0/ -400ppm/°C 0/ -400ppm/°C 0/ -400ppm/°C 0/ -400ppm/°C 0/ -400ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Size/Dimension Axial Axial Axial Axial Axial
Height-Seated(Max) 0.106 Dia x 0.335 L (2.70mm x 8.50mm) 0.106 Dia x 0.335 L (2.70mm x 8.50mm) 0.106 Dia x 0.335 L (2.70mm x 8.50mm) 0.106 Dia x 0.335 L (2.70mm x 8.50mm) 0.106 Dia x 0.335 L (2.70mm x 8.50mm)