B82477D4473M900.pdf
| Imagen |
| Series | B82477D4*M900 | B82477D4*M900 | B82477D4*M900 | B82477D4*M900 | B82477D4*M900 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofCoils | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Inductance-ConnectedInParallel | 47 µH | 47 µH | 47 µH | 47 µH | 47 µH |
| Inductance-ConnectedInSeries | 188 µH | 188 µH | 188 µH | 188 µH | 188 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating-Parallel | - | - | - | - | - |
| CurrentRating-Series | 2.44 A | 2.44 A | 2.44 A | 2.44 A | 2.44 A |
| CurrentSaturation-Parallel | 3.3 A | 3.3 A | 3.3 A | 3.3 A | 3.3 A |
| CurrentSaturation-Series | 1.65 A | 1.65 A | 1.65 A | 1.65 A | 1.65 A |
| DCResistance(DCR)-Parallel | 72.5mOhm Max | 72.5mOhm Max | 72.5mOhm Max | 72.5mOhm Max | 72.5mOhm Max |
| DCResistance(DCR)-Series | 290mOhm Max | 290mOhm Max | 290mOhm Max | 290mOhm Max | 290mOhm Max |