ANT-2.4-CPA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ANT-2.4-CPA.
| Imagen |
| Número de parte | ANT-915-CPA | ANT-2.4-CPA | ANT-868-CPA |
| Fabricante | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. |
| Packaging | Tray | Tray | Tray |
| Series | CPA | CPA | CPA |
| ProductStatus | Active | Active | Active |
| FrequencyGroup | UHF (2GHz ~ 3GHz) | UHF (2GHz ~ 3GHz) | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 2.45GHz | 2.45GHz | 2.45GHz |
| FrequencyRange | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| AntennaType | Ceramic Patch | Ceramic Patch | Ceramic Patch |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 2.7 | 2.7 | 2.7 |
| ReturnLoss | -6.9dB | -6.9dB | -6.9dB |
| Gain | 5.5dBi | 5.5dBi | 5.5dBi |
| Power-Max | 8 W | 8 W | 8 W |
| Features | - | - | - |
| Termination | Pin | Pin | Pin |
| IngressProtection | - | - | - |
| MountingType | Adhesive | Adhesive | Adhesive |
| Height(Max) | 0.200 (4.00mm) | 0.200 (4.00mm) | 0.200 (4.00mm) |